Banesë 90.9m² në SHITJE në Tophane. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 90.9m² në SHITJE në Tophane. - Tophane - Prishtine

  • 9.1
  • f431a011-c68d-4fc1-99d8-4fbc7cdde1b4
  • 1 (65)
  • 2 (65)
  • 3 (59)
  • 4 (54)

ID e Shpalljes : 80649

Ne shitje 118,170€ - Banesa
90.9 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Banesa me sipërfaqe 90.9m² ndodhet në Tophane, ndërtim i Eng Invest, me orientim nga lindja. Është e pajisur me fletë poseduese dhe ka një renditje të këtillë: qëndrimin ditor, një kuzhinë, dy dhoma të fjetjes, një banjo, nje tualet dhe një ballkon. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Gjithashtu, ndërtesa ku ndodhet banesa ka ashensor dhe ka vendparking të majftueshëm. Kontrata për këtë pronë mund të bëhet të Noteri.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com