Detajet e Shpalljes

Banesë 90m² me #QIRA në Dragodan – Arbëri. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 00992

Me qira 500.00€ - Banesa
90 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha Shtyp

Banesa gjendet në Dragodan në objektin e ndërtuar nga “Tregtia”. Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe ka pamje nga rruga kryesore. Banesa është tërësisht e mobiluar, posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe ka ndriçim të lartë natyral.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Depo
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon
|1 Garazhë

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com