Banesë 90m² me #QIRA te Rruga B. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 90m² me #QIRA te Rruga B. - Rruga B - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 01453

E leshuar 700.00€ - Banesa
90 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha Shtyp

Banesa gjendet në Rrugën B në kompleksin “Partner & Dervisholli” me pamje nga rruga kryesore dhe mbrapa. Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe posedon ngrohje qëndrore me termokos, ashensor dhe gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim.

*Në çmim është e përfshirë dhe garazha.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes ( 1-ra master bedroom)
|2 Banjo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com