Banesë 90m² në SHITJE në Bregun e diellit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 90m² në SHITJE në Bregun e diellit. - Bregu i Diellit - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4 (21)
  • 5 (18)
  • 6 (16)
  • 7 (10)

ID e Shpalljes : 80217

Ne shitje 105,000€ - Banesa
90 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Bregun e diellit, ndërtim i Cakolli Group. Është e mobiluar në tërësi me stil elegant dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor bashkë me kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe një ballkon. Banesa në pjesën ballore ka një pamje të jashtëzakonshme të mbuluar me gjelbërim dhe një ambient të mrekullueshëm. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Po ashtu, objekti i kësaj banese ka vendparking të mjaftueshëm. Kontrata për këtë pronë mund të bëhet te Noteri.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com