Banesë 90m2 me qira në Dragodan – Arbëri. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 90m2 me qira në Dragodan – Arbëri. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 00523

Me qira 600.00€ - Banesa
90 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Dragodan/Arbëri, përballë fitnesit “Five Star”.
Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është tërësisht e mobiluar me mobilje të reja.
Banesa ka një pamje shumë të bukur kah qyteti.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com