Detajet e Shpalljes

Banesë 90m2 në shitje te Mati 1. - Mati - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 10837

Ne shitje 79,000.00€ - Banesa
90 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet te Mati 1 në rrugën “Muharrem Fejza” në katin e 2-të. Banesa ndodhet në një lokacion mjaftë të qetë për banim nga ana lindore. Banesa posedon 2 ashensor dhe sistemin e ngrohjes me rrymë ner dysheme.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Depo
|1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com