Banesë 91.48m² në SHITJE në Fushë Kosovë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 91.48m² në SHITJE në Fushë Kosovë.

  • 1 (1673)
  • 2 (1639)
  • 3 (1514)
  • 4 (1283)

ID e Shpalljes : 97726

Ne shitje 54,900€ - Banesa
91.48 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 91.48m² ndodhet në Fushë Kosovë, ndërtim i AA Group, afër shkollës fillore “Selman Riza”.
Është funksionale dhe e renditur në këtë mënyrë: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo, një depo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për klientë, me qasje direkte në rrugë kryesore.
Kontrata për këtë pronë mund të bëhet te Noteri.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com