Banesë 91m2 në #SHITJE te Mati 1. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 91m2 në #SHITJE te Mati 1. - Mati - Prishtine

  • s1
  • s2
  • s3
  • s5
  • s4
  • s6

ID e Shpalljes : 11216

Ne shitje 73,000.00€ - Banesa
91 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet te Mati 1 afër furrës “Epoka”. Banesa ndodhet në katin e 6-të, është e mobiluar, ka një arkitekturë dhe ndërtim shumë cilësorë dhe ambient shumë i mirë për banim.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com