Banesë 92.50m² në #SHITJE te Dukagjini Residence. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 92.50m² në #SHITJE te Dukagjini Residence. - Lakrishtë - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 11949

Ne shitje 120,000.00€ - Banesa
92.50 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Lakrishtë në kompleksin e ndërtuar nga “Dukagjini Residence” në katin e 13-të. Banesa ndodhet në një kompleks me cilësi të lartë ndërtimi dhe kushte mjaft të mira për jetesë, përfshirë afërsinë me rrugën kryesore dhe autostradën, gjithashtu posedon ngrohje qëndrore me termokos dhe ka ndriçim të lartë natyral, kushte të cilat bëjnë që banesa të ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim.

*Banesa ka edhe një garazhë dhe dy depo të cilat janë me çmim të veçantë.

Banesa ka këtë renditje:

| 1 Sallon me kuzhinë
| 2 Dhoma të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com