Banesë 92m² me QIRA në Pejton – Prime Group. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 92m² me QIRA në Pejton – Prime Group. - Pejton - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 78822

Me qira - Banesa
92 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo 1 Garazha Shtyp

Banesa ndodhet në Pejton në Prime Group me orientim nga lindja. Me sipërfaqe prej 92m², banesa përfshin qëndrim ditor, kuzhinë me tryezari, dy dhoma të gjumit, një depo, një banjo dhe një ballkon. Është e projektuar dhe e mobiluar tërësisht me një shije të veçantë, e kombinuar mes detajeve të drurit dhe ngjyrave të ngrohëta. Përparësi e banesës është ngrohja e lidhur me sistemin qëndror të qytetit Termokos, pagesa e së cilës është e përfshirë në çmim si dhe lokacioni i favorshëm. Gjithashtu banesa ka në posedim dhe një garazhë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com