Detajet e Shpalljes

Banesë 92m2 në shitje te Mati 1. - Mati - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ID e Shpalljes : 10836

Ne shitje 72,000.00€ - Banesa
92 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet te Mati 1 përballë shkollës “Mileniumi i tretë”.
Ky objekt është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel” me një investim të lartë duke ofruar cilësi në ndërtim dhe kushte shumë të mira banimi.
*Banesa është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundojë në Qershor 2021.
Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Depo
| 1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com