Banesë 93.14m² në SHITJE në Fushë Kosovë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 93.14m² në SHITJE në Fushë Kosovë.

  • 111 (8)
  • 93.14

ID e Shpalljes : 86410

Ne shitje 51,230€ - Banesa
93.14 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 93.14m² ndodhet në Fushë Kosovë, ndërtim i Arditi-t, në kompleksin Arditi Group. Ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe një ballkon. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, si dhe pozicionohet në një lokacion të përshtatshëm për banim, me qasje të shpejtë në rrugë krysore.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com