Banesë 93m² në SHITJE te Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 93m² në SHITJE te Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 12145

Ne shitje 72,500.00€ - Banesa
93 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Hajvali te Prishtina e Re e ndërtuar nga “Ariani Company” dhe ka orientim nga lindja. Banesa është duke u ndërtuar në një objekt me cilësi të lartë dhe kushte të mira jetese.

*Objekti pritet të përfundoj në vitin 2022

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon dhe Kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Depo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com