Banesë 93m² në SHITJE te Qafa. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 93m² në SHITJE te Qafa. - Qafa - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 10572

Ne shitje 195,000€ - Banesa
93 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Karakteristikat

Banesa gjendet në objektin e MINIMAX-it në rrugën UÇK. Banesa ndodhet në katin e 5-të është tërësisht e mobiluar dhe posedon ngrohje me rrymë. Banesa gjendet në një lokacion mjaft të përshtatshëm për banim.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com