Banesë 94m² në SHITJE te Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 94m² në SHITJE te Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

  • llogo e mire

ID e Shpalljes : 85511

Ne shitje - Banesa
94 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 94m² ndodhet te Prishtina e Re. Ofron kushte të jashtëzakonshme banimi dhe një vend ideal për jetë të shëndetshme. Banesa ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe ballkonin. Ka lokacion shumë të përshtatshëm, me qasje shumë të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. Do të jetë e përfunduar në fund të vitit 2023.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com