Banesë 94m2 në #Shitje në Emshir. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 94m2 në #Shitje në Emshir. - Emshir - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 11070

Ne shitje 96,000.00€ - Banesa
94 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa ka fletë poseduese dhe gjendet në Emshir në katin e 3-të, ka pamje nga rrethi, parking të mjaftueshëm te objektit, sistemin e ngrohjes qëndrore me termokos, ndricim të lartë natyral dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com