Banesë 96m² në SHITJE në Bregun e Diellit . – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 96m² në SHITJE në Bregun e Diellit . - Bregu i Diellit - Prishtine

  • 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 12199

Ne shitje 139,000.00€ - Banesa
96 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Banesa ka fletë poseduese dhe ndodhet në Bregun e Diellit në kompleksin e ndërtuar nga “Ontexi Mont”. Banesa është në katin e 8-të, ka ngrohje qëndrore me Termokos, ka ashensorë (me kartelë) dhe vendparkim të mjaftueshëm. Banesa ndodhet në një objekt i cili ofron hapësira të sigurta për banim, përfshirë monitorimin e kamerave 24h.

Banesa ka këtë renditje :
|1 Sallon me kuzhinë
| 2 Dhoma të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Depo
| 1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com