Banesë – Duplex 110m² me QIRA në Lagjen e Spitalit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Duplex 110m² me QIRA në Lagjen e Spitalit. - Lagjja e Spitalit - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 89352

Me qira 550€ - Banesa
110 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Maxi-t, me orientim nga juglindja. Karakterizohet nga stili elegant dhe klasik, me kombinime të nuancave të ngjyrës së kaftë, të cilat i kanë dhënë ngrohtësi në pamje dhe rehati banesës, me një renditje të këtillë: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo, një tualet, një tualet, një depo dhe një terasë.

Ka lokacion të përshtatshëm dhe qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com