Detajet e Shpalljes

Banesë Duplex 172.1m2 në #SHITJE te Mati 1 – Kodrina. - Mati - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 123
  • 93785393_2772173712830274_1967601703154876416_o
  • 96086352_2819127338134911_6289614562836611072_o

ID e Shpalljes : 11046

Ne shitje - Banesa
172.1 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Banesa ka 172.1m2 neto ose 206m2 bruto dhe gjendet te Mati 1 në lagjen “Kodrina”.
Lagjja “Kodrina” është duke u ndërtuar nga kompania “Tregtia” me një cilësi të lartë ndërtimi dhe materiale shumë cilësore, me sistem të gypave të brendit “TECEflex”, izolim akustik “Skolan safe”, ngrohja qëndrore me sistem nëntokësor nga brendi gjerman “TECE”, keramika “Bronzite” me strukturë “sugar effect”, “Matt” etj.
Lagjja Kodrina shtrihet në 21 hektarë në tërësi dhe ofron të gjitha kushtet për jetesë si: ajër të pastërt nga malet e Gërmisë, hapësira të përbashkëta, parqe dhe kënde të lojërave për fëmijë, shtëpi të shëndetit, shkollë, kopsht për fëmijë, shtëpi të kulturës, qendër tregtare, terene sportive dhe fitnes.
Në çmimin e banesës janë të përfshira garazha dhe depo.
Banesa ndodhet në katin e 5- të dhe të 6-të, ka orientim nga jugu, pamje nga parku dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 3 Dhoma të Fjetjes (njera masterbedroom)
| 2 Banjo
| 1 WC
| 1 Depo
| 2 Ballkona

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com