Banesë – Duplex 83.09m² në SHITJE në Bregun e Diellit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Duplex 83.09m² në SHITJE në Bregun e Diellit. - Bregu i Diellit - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 72420

Ne shitje 94,000€ - Banesa
83.09 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Banesa me sipërfaqe prej 83.09m² ndodhet në Bregun e Diellit afër Shkollës Iliria. Është tërësisht e renovuar dhe ka një hapësirë të madhe dhe mjaft të përshtatshme për banim. Ka orientim nga lindja dhe gjithashtu posedon fletë poseduese, ngrohje me rrymë dhe vendparkim të mjaftueshëm për banorë.

Banesa ka këtë renditje:

Kati i parë:
|1 Sallon me kuzhinë
|1 Depo
|1 Banjo
|1 Ballkon

Kati i dytë:
|2 Dhoma gjumi
|1 Banjo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com