Banesë – Duplex 88m² në SHITJE në Dardani. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Duplex 88m² në SHITJE në Dardani. - Dardani - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11

ID e Shpalljes : 12161

Ne shitje - Banesa
88 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Dardani afër Shkollës “Xhemajl Mustafa” dhe posedon ngrohje qëndore me Termokos, kondicioner, ashensorë të shfrytëzueshëm, pamje të hapur, ndriçim të lartë natyral dhe vendparkim. Gjithashtu banesa shitet tërësisht e mobiluar dhe ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com