Banesë – Duplex 94m² në SHITJE në Bregun e Diellit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Duplex 94m² në SHITJE në Bregun e Diellit. - Bregu i Diellit - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 80521

Ne shitje 132,000€ - Banesa
94 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Banesa me sipërfaqe 94m² ndodhet në Bregun e Diellit, ndërtim i Ontexi-t, me orientim nga perëndimi. Është e pajisur me fletë poseduese. Është e mobiluar në tërësi, me stil tejet elegant dhe modern, me ngjyra kombinim të ngjyrave neutrale, me një renditje të këtillë: kati përdhesë qëndrimin ditor me kuzhinë, një banjo, një depo dhe një ballkon, ndërsa kati i parë ka dy dhoma të fjetjes dhe një banjo. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Ndërtesa ku ndodhet banesa ka vendparking të mjaftueshëm.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com