Banesë ekslusive 87m2 në shitje në Emshir. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë ekslusive 87m2 në shitje në Emshir. - Emshir - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3

ID e Shpalljes : 11003

Ne shitje 73,000.00€ - Banesa
87 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Banesa gjendet në Emshir në objektin e ndërtuar nga “Pozhegu Brothers”, ka një dizajn modern dhe ndodhet në katin e 8-të. Është e ndërtuar me cilësi të lartë, e pa banuar më parë dhe posedon ngrohje qendore me rrymë. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë për banim dhe ka përparësi si kopshtin e fëmijëve, qasje të lehtë në qendër.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma
|2 Banjo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com