Detajet e Shpalljes

Banesë luksoze 85m2 me #QIRA në Dragodan – Arbëri - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 01014

Me qira 550.00€ - Banesa
550 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Dragodan – Arbëri mbi “Meridian”. Banesa ndodhet në katin e 5-të, ka një mobilim modern dhe është tërësisht e renovuar. Banesat posedon ashensor, parking rrugor, ngrohje qëndrore dhe kondicioner. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të mire për banim ku ka afër disa markete, restaurant, fitnese etj.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com