Banesë Luksoze 96m² me #QIRA në Pejton – PRIME Group. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë Luksoze 96m² me #QIRA në Pejton – PRIME Group. - Pejton - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 4
  • 8

ID e Shpalljes : 01650

Me qira 800.00€ - Banesa
96 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Pejton në kompleksin e ndërtuar nga “PRIME Group” në katin e 2-të dhe është tërësisht e mobiluar me një shije të veqantë dhe moderne, gjithashtu ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë me qasje shumë të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit. Banesa posedon ngrohje qëndrore me termokos, ashensorë modern dhe parking rrugorë, poashtu banesat në “PRIME Group” njihen për cilësi ndërtimi i cili ofron standarte të larta të banimit si dhe infrastrukturë të kompletuar.

Banesa ka këtë renditje:

| 1 Sallon me kuzhinë
| 2 Dhoma të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon
| 1 Garazhë

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com