Detajet e Shpalljes

Banesë luksoze 96m2 me #QIRA në Dragodan – Arbëri. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 01015

Me qira 550.00€ - Banesa
96 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Dragodan – Arbëri afër komunës së re, te marketi ‘’Conad’’. Banesa është tërësishtë e mobiluar me mobilje moderne të kualitetit të lartë, posedon ngrohje me rrymë dhe ashensorë. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Wc
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com