Detajet e Shpalljes

Banesë Pent House 152m2 në shitje te Mati 1. - Mati - Prishtine

  • 152
  • arlk1
  • dyjat

ID e Shpalljes : 10805

  200,000.00€ - Banesa
152 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha Shtyp

Pent House gjendet te Mati 1 në objektin “Arcadis 2”. Banesa është e ndërtuar me një cilësi dhe arkitekturë moderne ku posedon ngrohje nën dysheme, kamin, thithëse me sistem qëndror, izolim me stiropor 20cm, xhama tre shtresorë dhe fasadë me tulla belge. Projekti i banesës pritet të përfundohet në Korrik-Gusht të vitit 2020.
Pent-house ndodhet në katin e 6-të dhe ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|3 Dhoma të fjetjes (njëra me banjo)
|2 Banjo
|1 Depo
|1 Dhomë Lavanderie
|1 Ballkon
|1 Garazhë (me depo)

ID e shpalljes:10805

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

046/166-000

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com