Banesë Pent House 330m2 me qira në Dragodan-Arbëri. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë Pent House 330m2 me qira në Dragodan-Arbëri. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 00341

Me qira 1,600€ - Banesa
330 m2 3 Dhoma te fjetjes 4 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma Pune Shtyp

Banesë PENT HOUSE 330m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Banesa gjendet në lagjen Dragodan në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA, ka gjithsej 230m2 banim si dhe 100m2 Terasë me pamje shumë të bukur kah qyteti, është tërësisht e mobiluar EKSTRA, ka kushte shumë të mira për jetesë si dhe është në katin e VIII-të.
Banesa gjithashtu ka edhe sistemin e klimatizimit si dhe ventilimit në çdo dhomë, e që mund të kontrollohet për secilën dhomë veçant

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me dy ambiente
3. Dhoma gjumi (2 master bedroom)
1. Dhomë pune
1. Kuzhinë me trepezari
3. Banjo (2 në master bedroom)
2. Ballkona
1. Terasë 100m2 (me jakuzzi)
1. Shpajz
1. WC
1. Garazhë

Video e shpalljes
Banesë Pent House 330m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com