Banesë – Penthouse 100m² + 64m² me QIRA në Bregun e Diellit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Penthouse 100m² + 64m² me QIRA në Bregun e Diellit. - Bregu i Diellit - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 100885

Me qira 500€ - Banesa
100 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 100m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër “Sunny Hill”.
Është tërësisht funksionale dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor me kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe terasën me sipërfaqe 64m². Është e përshtatshme për banim dhe zhvillime të veprimtarive afariste. Sipas kërkesës, banesa mund të mobilohet nga pronari.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti gjithashtu posedon dy garazha dhe vendparkim të mjaftueshëm për banorët. Banesa ofron kushte shumë të mira banimi dhe ndodhet në një lokacion të përshatshëm dhe me frekuentim të lartë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com