Banesë PentHouse 134m2 me #QIRA në Emshir – Kalabri. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë PentHouse 134m2 me #QIRA në Emshir – Kalabri. - Emshir - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 01189

Me qira 500.00€ - Banesa
134 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e “Prishtina Stars”. Banesa ndodhet në katin 10-të, posedon ngrohje me rrymë, ashensorë, kopsht, këndi i lojrave për fëmijë dhe pishinë të përbashkët për banor. Banesa gjendet në një lokacion mjaftë të përshtatshëm për banim, ka hapsirë të mjaftueshme parkingu dhe ka çasje të shpejtë në qytet.

Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 2 Terasa
| 2 Depo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com