Banesë – Penthouse 175+28m2 në #Shitje te Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Penthouse 175+28m2 në #Shitje te Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 1
  • d
  • a
  • b
  • c

ID e Shpalljes : 11538

Ne shitje 215,000.00€ - Banesa
202 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Penthouse ndodhet te Prishtina e Re në kompleksin banesorë ‘’Premium’’. Banesa gjendet në katin e 11-të, posedon ngrohje me rrymë dhe ashensorë. Banesa është duke u ndërtuar me një cilësi të lartë dhe arkitekturë moderne. Karakteristikë e banesës është se ndërtesa ndodhet në pikën më të lartë të qytetit dhe ka pamje të mrekullueshme nga Prishtina në të gjitha orientimet e saj.

Banesa – Penthouse ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|3 Dhoma të fjejtes (njëra me banjo dhe garderobier)
|2 Banjo
|1 Wc
|1 Utilit
|1 Ballkon
|1 Terrasë (28m2)

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com