Banesë – Penthouse 200m² + 100m² në SHITJE në Dragodan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Penthouse 200m² + 100m² në SHITJE në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 9

ID e Shpalljes : 104285

Ne shitje 300,000€ - Banesa
200 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 200m² banim dhe 100m² terasë, e cila ndodhet në Dragodan, afër Meridian-it, ndërtim i Arbëria Com.

Me orientim nga të gjitha anët, kjo banesë është perfekte dhe e planifikuar me kujdes, duke filluar nga dizajni i brendshëm i saj deri tek detajet e jashtme, si mobiliet, orenditë dhe pajisjet e pranishme në çdo cep të banesës.
Ka këtë renditje: qëndrim ditor, kuzhinë me tryezari, katër dhoma të gjumit (njëra master), dy banjo, një depo një dhomë për lavanderi dhe terasën me sipërfaqe 100m².
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe me termokos.
Të shfrytëzueshme ka edhe një garazh.
Ndodhet në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, e përshtatshme për banim dhe në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com