Banesë – Zyre 105m2 me #QIRA në Aktash. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Zyre 105m2 me #QIRA në Aktash. - Aktash - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 01436

Me qira 750.00€ - Banesa
105 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në kompleksin luksoz në Aktash afër “Meridian-it”, në objektin “VIP Tower”. Banesa posedon ngrohje qëndrore me Termokos, roleta automatike, sistemin smart home, dy ashensorë dhe parkingje nëntokësore.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|Terrasë

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com