Banesë – Zyre 108m² me QIRA te Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Zyre 108m² me QIRA te Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 01 (28)
  • 02 (32)
  • 03 (23)
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 88622

Me qira 400€ - Banesa
108 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 108m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin ACG. Është tërësisht funksionale dhe e gatshme për banim, me një renditje të këtillë: qëndrimin ditor, kuzhinën, tri dhoma të gjumit, dy banjo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti ku ndodhet banesa është i pajisur me ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com