Banesë – Zyre 70m2 me qira në Dardani. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Zyre 70m2 me qira në Dardani. - Dardani - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 00525

Me qira 500.00€ - Banesa
70 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Dardani te Kurrizi dhe është në katin përdhesë.
Banesa ka gjithsej 3 Dhoma (Hapsira Pune), 1 Banjo, 1 WC dhe 1 Shpajz.
Banesa është shumë e përshtatshme edhe për veprimtari biznesi si: zyre, ordinancë etj.
Banesa ka ngrohje qëndrore me Termokos dhe me Rrymë (në rast nevoje), si dhe ka parking për 2 vetura në oborr.
Në cmimin e qirasë janë të përfshira uji dhe mbeturinat.

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com