Banesë – Zyre 93m² me QIRA në Lagjen e Muhaxherëve. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Zyre 93m² me QIRA në Lagjen e Muhaxherëve. - Lagjja e Muhaxherëve - Prishtine

  • 1 (1849)
  • 2 (1817)
  • 3 (1674)
  • 4 (1428)
  • 5 (1197)
  • 6 (899)
  • 7 (586)
  • 8 (326)

ID e Shpalljes : 100905

Me qira 400€ - Banesa
93 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 93m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, ndërtim i Konaku-t, afër xhamisë.
Është tërësisht funksionale, e renditur në këtë mënyrë: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, dy banjo, një depo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor, si dhe ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com