Biznes dentar në SHITJE në Rrugën B. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Biznes dentar në SHITJE në Rrugën B. - Rruga B - Prishtine

  • 2 (1376)
  • 1 (1408)
  • 3 (1285)
  • 6
  • 7
  • 4 (1089)
  • 5 (907)

ID e Shpalljes : 94464

Ne shitje 24,000€ - Zyra dhe Lokale
59 m2 1 Banjo 3 Dhoma Pune Shtyp

Ofrohet për shitje biznesi i cili është i pozicionuar në një hapësirë me sipërfaqe 59m², me lokacion prapa Rrugës B, në rrugën “Jakovë Xoxa”.

Biznesi funksionon si klinikë dentare, e cila shitet me të gjitha pajisjet funksionale dhe aparatura moderne, si në vijim: Karrikë Stomatologjike Runyes Care 22, Autocllave Runyes 23 L, Makina për paketim Runyes, Destilator Runyes ( të gjitha këto pajisje kanë garancion), Endomotor X – Smart Plus Densply Sirona, Apeks Locator Proper Pixi Densply Sirona, Endoactivator System Kit Densply Sirona, Air Flor My Lunos Sirona (të gjitha këto pajisje me garancion deri në 2 vite) dhe Rubber Dam Set Komplet.

Po ashtu, klinika poseidon të gjitha materialet më kualitative, të cilat janë të nevojshme për kreyerjen e shërbimeve stomatologjike.
Të shfrytëzuesjme ka dhomën e pritjes, recepsionin, dhomën e punës, një zyre, një banjo dhe zhveshtoren.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike nën dysheme.

Qiraja mujore e lokalit është 450€ .

Pozicionohet në një lokacion tejet të përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të kësaj natyre.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com