Detajet e Shpalljes

Depo 1000-3000m2 me qira në Emshir. - Emshir - Prishtine

  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 50053

Me qira 2,200.00€ - Objekte Afariste
3000 m2 Shtyp

Depoja gjendet në Emshir në një lokacion shumë të përshtatshëm për veprimtari sepse qasja në qytet është vetëm 5 minuta larg. Depoja plotëson të gjitha kushtet për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme biznesi dhe posedon lartësi 5m+, izolim, sigurim fizik 24h etj.

*Depoja rinovohet nga pronari sipas marreveshjes.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com