Fabrikë në SHITJE në Shkabaj. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Fabrikë në SHITJE në Shkabaj.

  • 1200x800 web fb template

ID e Shpalljes : 103098

Ne shitje - Objekte Afariste
1500 m2 Shtyp

Fabrika me ndodhet në Shkabaj, në 75 ari truall.
Fabrika është e ndërtuar me standarde evropiane dhe ka një pozitë shumë të përshtatshme për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme. Objekti posedon një hapësirë pune me sipërfaqe 1500m² pa shtylla në mes dhe me lartësi 8m, po ashtu posedon zyre dhe dy banesa.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com