Kat Shtëpie 120m² me QIRA në Taslixhe. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Kat Shtëpie 120m² me QIRA në Taslixhe. - Tasligje - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9i

ID e Shpalljes : 88848

Me qira 550€ - Shtepi
120 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Ofrohet për qira kati i shtëpisë me sipërfaqe 120m² me lokacion në Taslixhe 3. Është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, tërësisht e mobiluar me mobilje elegante dhe shije të veçantë, e renditur në këtë mënyrë: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit dhe një banjo. Sistemin e ngrohjes e ka me dru. Shtëpia gjithashtu posedon hapësirë parkingu të mjaftueshme. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm, me qasje të shpejtë në rrugët kryesore.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com