Lokal 120m² me QIRA në Aktash. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 120m² me QIRA në Aktash. - Aktash - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 90218

Me qira 1,100€ - Zyra dhe Lokale
120 m2 2 Banjo 3 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Aktash, me orientim nga perëndimi dhe jugu.
Posedon tri hapësira të shfrytëzueshme, dy tualete dhe një terasë. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatëm për shfrytëzime të veprimtarive biznesore, pasi ndodhet në një pjesë me frekuentim të lartë.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com