Lokal 143.3m² në SHITJE në Fushë Kosovë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 143.3m² në SHITJE në Fushë Kosovë.

  • 2
  • 1

ID e Shpalljes : 40886

Ne shitje 300,000€ - Zyra dhe Lokale
143.3 m2 1 Banjo 1 Dhoma PuneFletë Poseduese Shtyp

Lokali ka fletë poseduese dhe gjendet në Fushë Kosovë afër rrethit. Lokali është në një lokacion mjaft të frekuentuar posedon një hapësirë të madhe dhe një banjo. Lokali ka ndriqim natyral, vendparking për 3 vetura dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com