Detajet e Shpalljes

Lokal 159m2 me qira në Lagjen e Spitalit. - Lagjja e Spitalit - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ID e Shpalljes : 40266

Me qira 1,000.00€ - Zyra dhe Lokale
159 m2 2 Banjo 1 Dhoma Pune Shtyp

Lokali gjendet në Lagjen e Spitalit afër shkollës “Pavarsia”. Lokali ndodhet në katin përdhesë, posedon 1 hapsirë të madhe, 2 banjo, nxemje qëndrore me rrymë nën dysheme si dhe parking të mjaftueshëm.
Lokali është shumë I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesore.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com