Lokal 160m² me QIRA në Lagje të Spitalit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 160m² me QIRA në Lagje të Spitalit. - Lagjja e Spitalit - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 100740

Me qira 1,200€ - Zyra dhe Lokale
160 m2 2 Banjo 1 Garazha 6 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me sipërfaqe prej 160m² ndodhet në Lagje të Spitalit. Është tërësisht i mobiluar dhe i gatshëm për shfrytëzim të veprimtarive të ndryshme afariste. Ka gjithsej gjashtë hapësira pune, një kuzhinë dhe dy tualete. Të shfrytëzueshme ka edhe një garazh dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com