Lokal 170m2 me #QIRA në Fushë Kosovë. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 170m2 me #QIRA në Fushë Kosovë.

  • 4
  • 2
  • 3
  • 4

ID e Shpalljes : 40586

Me qira 1,500.00€ - Zyra dhe Lokale
170 m2 1 Banjo 4 Dhoma Pune Shtyp

Lokali gjendet në Fushë Kosovë në rrugën kryesore Prishtinë – Fushë Kosovë, afër Viva Fresh-it. Lokali ndodhet në katin përdhesë, ka pamje nga rruga kryesore, ngrohje me rrymë dhe terrasë para objektit.
Lokali momentalisht ka 4 hapësira pune (të cilat mund të modifikohen sipas dëshirës) dhe 1 banjo.
Gjithashtu, në katin e 1-rë gjendet lokali 420m2, ku mund të lidhet me pjesën e lokalit në katin përdhesë. Kati i 1-rë posedon një hapësirë të madhe pune, 2 zyre të vogla, 2 banjo dhe 1 terrasë.

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com