Lokal 187m² me QIRA te Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 187m² me QIRA te Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ID e Shpalljes : 72662

Me qira 1,700€ - Zyra dhe Lokale
187 m2 2 Banjo 1 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me sipërfaqe prej 187m² ndodhet te Prishtina e Re në kompleksin banesor ‘’Hill Residence’’. Me një lokacion tejet të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesore posedon një hapësirë pune , dy WC dhe një terasë ndërsa sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com