Detajet e Shpalljes

Lokal 300m2 me qira në Emshir – Kalabri. - Emshir - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 40284

Me qira 3,000.00€ - Banesa
300 m2 4 Banjo 7 Dhoma Pune Shtyp

Lokali gjendet në Emshir – Kalabri afër “Mamunia 4”.
Lokali ndodhet në katin e 1-rë, ka ndricim të lartë natyral, ngrohje me Termokos, ashensor, recepsion të përbashkët etj. Lokali ka gjithsej 6 Hapësirë Pune, 1 Hapësirë të madhe (e cila mund të ndahet) dhe 4 WC. Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Spital – Ordinancë, zyre, administratë etj.

*Në cmimin e qirasë është e përfshirë edhe TVSH-ja.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com