Lokal 300m2 me #QIRA në Lagjen e Muhaxherëve. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 300m2 me #QIRA në Lagjen e Muhaxherëve. - Lagjja e Muhaxherëve - Prishtine

  • logo e re-01

ID e Shpalljes : 40632

Me qira 3,000.00€ - Zyra dhe Lokale
300 m2 Shtyp

Lokali gjendet në Lagjen e Muhaxherëve afër “Kulla e Zotnisë”.
Lokali ndodhet në katin përdhesë posedon ndricim të lartë natyral, parking të mjaftueshëm etj.
Lokali është I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Zyre, Ordinancë, Market etj.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com