Lokal 416m² me QIRA në Lipjan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 416m² me QIRA në Lipjan.

  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 72932

Me qira 2,500€ - Zyra dhe Lokale
416 m2 8 Banjo 1 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me sipërfaqe prej 416m² ndodhet në Lipjan afër Shtëpisë së Kulturës. Është me pamje të hapur në një nga objektet më atraktive në qytet. Ka hapësirë të mjaftueshme e cila mund të ndahet në katër lokale me lartësi prej 3.80m² dhe tetë banjo. Ka sistem të ngrohjes me energji elektrike si dhe vendparkim të mjaftueshëm. Gjithashtu lokali mund të rregullohet sipas kërkesës.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com