Lokal 480m² me QIRA në Veternik. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 480m² me QIRA në Veternik. - Veternik - Prishtine

  • bardha ma e mira

ID e Shpalljes : 88641

E leshuar 3,000€ - Zyra dhe Lokale
480 m2 Shtyp

Lokali me sipërfaqe 480m² ndodhet në Veternik. Është i ndarë në dy kate, me sipërfaqe nga 220m². Mund të shfrytëzohen si hapësira të ndara apo edhe si tërësi. Ka lokacion shumë të përshtatshëm, me një lagje që është e favorshme për zhvillime të veprimtarive biznesore e afariste, me qasje shumë të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com